Umíte vzít za práci a oblast skladu je Vám blízká? Uvítáte pohodový menší kolektiv a jednosměnný provoz? Na naši servisní pobočku v Jalovisku u Měnína právě hledáme nového skladníka.

Kdo jsme?

Jsme Moravia Propag, česká firma, která již 30 let dodává a navrhuje marketingové produkty, zajišťuje logistiku a také servis chladicího zařízení. Skladem máme spoustu náhradních dílů. A k tomu ještě prodáváme a pronajímáme party stany a skladové haly.

Co Vás čeká a jak Vám uteče den?

Příjem a výdej zařízení (lednice, mrazicí boxy, post-mixy atd.) a manipulace s ním je to stěžejní. Dobrá fyzická kondice je tedy základ (vzhledem k tíze některého zařízení je práce vhodnější pro muže).

Obsluha manipulační techniky, VZV a regálového zakladače, práce se čtečkou a čárovými kódy je také nedílnou součástí.

Pravidelně se setkáte i s inventurní činností.

A určitě uvítáme i zájem pro udržování pořádku v přidělených prostorách.

Požadujeme

Parťáka, který zapadne do našeho fajn týmu, práci bude brát hlavně zodpovědně a práce na PC (hlavně Excel) nebude strašákem.

A pokud bude praxe s VZV a třeba i programem Karat, tak to bude pro nás bonus, ale určitě případně do všeho rádi zaučíme.

Nabízíme

Budete pracovat ve fajn mladém týmu asi 5 kolegů.

Budík bude nastaven stále stejně - u nás je jen jednosměnný provoz.

Pokud se necítíte úplně ve své kůži, můžete využít Sickday.

Hodně cestujete? Samozřejmostí je 25 dní dovolené a cestovní pojištění do zahraničí.

Žijete sportem? Můžete využívat Multisport kartu.

Práci si umíme zpestřit. Míváme společné svačiny, večírky. Vyrážíme na hory, teambuildingy nebo si prostě jen zajdeme na pivo.

A po zkušební době navíc dáváme bonus 10 000!

Místo výkonu práce: Jalovisko u Měnína (15 minut jižně od Brna)

Nástup dle dohody, možný ihned.

Pracoviště: Jalovisko 537, Měnín
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Základní
Firma: Moravia Propag s.r.o.
Zadavatel: Dagmar Šperková
Lokalita: Židlochovice
Zavolat: Zobrazit kontakt 735747153

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!