Elektromechanik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž)

Pro tiskařskou společnost, sídlící v Pohořelicích u Brna hledáme technika údržby/elektronika pro tiskařské stroje a knižní linky.

Tato pozice Vám umožní poznat zařízení a stroje, které jsou potřebné k průmyslové výrobě knih. A také se stát součástí týmu, díky kterému se vyrobí dostatek knih pro všechny, kteří i v dnešní době upřednostní klasické čtení.

Náplň práce:

- provádění údržby a preventivních prohlídek elektronického vybavení strojů a technologických zařízení

- zjišťování závad a provádění oprav

- komunikace s pracovníky obsluhy strojů a kontrolovat s nimi stav výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu

- instalace nových strojů a zařízení

Požadujeme

- výuční list v oblasti slaboproudé elektrotechniky

- platnou vyhlášku 50/78 (Zákon 250/2021 Sb.) § 6 nebo vyšší

- znalost technické dokumentace, elektro schémat

- aktivní přístup k řešení problémů a závad a schopnost dotahovat práci do konce

- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Výhodou:

- znalost programování PLC/SPS

- znalost práce na PC (MS Office, Auto CAD)

- znalost německého jazyka

Nabízíme

- zajímavou práci s adekvátní mzdou

- nástup přímo do kmene společnosti

- náborový bonus 20 000 Kč

- příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv

- podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností

- příspěvek na dopravu do práce (až 3.000 korun měsíčně)

- příspěvek na penzijní pojištění (3% z hrubé mzdy)

- zvýhodněné závodní stravování a dotované automaty v případě nočních směn

- placené jazykové kurzy

- benefitní kartu pro zdraví a volný čas

- parkování a autobusovou zastávku před společností

Pracoviště: Pohořelice, Pohořelice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Zadavatel: Lea Čočovská
Lokalita: Pohořelice
Randstad HR Solutions s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...