Informace o pracovním místě

První kontakt: e-mailem.

Kdo jsme:
Oslovuje vás práce v oblasti, která spojuje vůni a chuť kávy s vstřícným a profesionálním přístupem k zákazníkům? Pokud ano, tak pak jste na správném místě.
Jsme firma, zabývající se prodejem kávy a kávovarů a momentálně hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici Fakturant/ka.

Náplň práce:
•fakturace zboží, služeb, a administrativní práce spojené s prodejem
•přivítání a obsluha našich zákazníků, poskytování informací o našich produktech
•koordinace a organizace příchozích objednávek
•spolupráce s ostatními členy týmu a podporu prodejního procesu
•archivace dokumentů
•dohlížení nad prostory firmy

Požadujeme:
•výborné komunikační schopnosti a přátelský přístup k zákazníkům
•zkušenosti fakturačními pracemi
•znalost účetního systému Pohoda výhodou
•zájem o kávu a znalost různých druhů a způsobů přípravy je vítána
•schopnost pracovat samostatně a zároveň v týmu
•spolehlivost, pečlivost

Co vám nabízíme:
•možnost pracovat ve firmě se zajímavým sortimentem produktů
•příležitost rozvíjet se v oblasti kávy a stát se odborníkem
•příjemný profesionální kolektiv
•zaměstnanecké benefity
•pěkné a čisté pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, multisport karta

Pracoviště: Modřice, Modřice
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 28 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓