První kontakt: osobně (Nádražní 344, Modřice - PO-PÁ 9:30 hod. po tel. domluvě), e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 7:30-15:00 hod.)
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co budete dělat?
- obsluhovat pec pro tepelné zpracování odlitků
- rovnat tepelně zpracované odlitky do palet dle balicího předpisu
- pracovat v nepřetržitém provozu, ale jen Po-Pá (volné víkendy)
- nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou, po roce doba neurčitá

Co očekáváme?
o zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zrak, technické myšlení, porozumění česky psanému textu (dokumentaci)

Zaměstnanecké výhody:
o docházková prémie
o týden dovolené navíc, tj. 5 týdnů dovolené
o pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
o 11 hod. směny v nepravidelném režimu Po-Pá (15-16 směn měsíčně)
o široký výběr dotované stravy
o věrnostní odměny
o výhodné telefonní a datové tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pracoviště: Modřice, Modřice
Datum nástupu: 18.07.2023
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)