Jste šikovní a pracovití? Tak pojďte pracovat k nám! Práce vhodná pro osoby OZP/OZZ.

Náplň práce:
-výkon služby na vrátnici Státního zámku Valtice
-jedná se pouze o noční služby od 18:00 do 06:00 hod. (12 hod.)
-počet služeb dle oboustranné dohody

Těšíme se na Vaši odpověď i případnou spolupráci!

Požadujeme

*čistý trestní rejstřík,
*zdravotní stav umožňující výkon strážní služby včetně práce v noci,
*kladný vztah ke kulturním památkám,
*zodpovědnost a spolehlivost,
*praxe v oboru vítána!

Nabízíme

*výhodné mzdové podmínky,
*možný i příspěvek na dopravu pro dojíždějící,
*plný pracovní poměr na smlouvu, možno i zkrácený úvazek,
*dlouhodobou spolupráci, možnost profesního růstu

Pracoviště: Zámek 1, Valtice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 21 000 - 23 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: ARAGON Security s.r.o.
Zadavatel: Karel Murín
Lokalita: Valtice
Zavolat: Zobrazit kontakt 603775385
ARAGON Security s.r.o.

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓