Jsme VINAŘSTVÍ PAULUS, tým mladých lidí, kteří milují život a bez vína?? By život stál za prd. Rádi se s tebou podělíme o své znalosti a zkušenosti. Pořádáme degustace, firemní akce a máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a vrací se za námi nejenom na pohárek dobrého vína. Práce přibývá rok od roku víc, a proto hledáme do týmu dalšího člověka, který bude zodpovědný za bezvadný servis a úsměv na líci v našem sklípku v obci Pavlov.

Požadujeme

JAKÁ BUDE TVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ? CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

• mile, pozorně a s úsměvem reagovat na všemožná přání hostů

• zajistit nejlepší možný servis, díky kterému u nás hosté zapomenou na starosti všedního života

• radit zákazníkům s výběrem našich vín

• správná příprava a servis nápojů a občerstvení

• vytvářet příjemné a čisté prostředí

• příprava a asistence během firemních akcí, degustací, a dalších událostí

• praxe v gastronomii výhodou, ale pokud máte chuť do práce tak Vás vše rádi naučíme

Nabízíme

pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně - určitě se dohodneme

zajímavé finanční ohodnocení

skvělou zkušenost v gastronomickém provozu v samém srdci Pálavy

vzdělávání se v oblasti vína a produktů spojených s vínem

mladý kolektiv milých a pohodových lidí, který si rád navzájem pomáhá

příjemné kreativní prostředí

zázemí stabilního vinařství

spropitné

výplatu na účtu vždy včas

Pracoviště: Na Cimbuří 159, Pavlov
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ
Min. vzdělání: Základní
Firma: VINAŘSTVÍ PAULUS s.r.o.
Zadavatel: Lucie Jochová
Lokalita: Mikulov
Zavolat: Zobrazit kontakt 775262008
VINAŘSTVÍ PAULUS s.r.o.

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.