Inženýr zákaznické kvality

firma: Brigomat.cz s.r.o.>>

Pracovní náplň : Řízení zákaznických reklamací, Koordinace nápravných opatření v rámci systému zákaznické kvality, Zajišťování neustálého zlepšování v rámci systému zákaznické kvality, Vyhodnocování zákaznické kvality (KPI), Zajišťování speciální procesů, Reporting vedoucímu oddělení kvality, Úzká spolupráce s oddělením technologie.
Pracoviště: Skalice nad Svitavou

Požadujeme

Požadujeme:
SŠ ukončena maturitou
znalost pokročilých nástrojů kvality
minimálně 2 roky praxe na oddělení kvality
pokročilá znalost MS Office
řidičský průkaz sk. B
NJ nebo AJ – komunikativně (nutné slovem i písmem), Komunikace s kolegy v DE
Technické, analytické a logické myšlení, odolnost zvládat stresové situace, dobré komunikační a prezentační dovednosti, týmový hráč, systematičnost, pečlivost

Nabízíme

Nabízíme:
možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu
mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu zastávané pozici
vánoční a letní prémie
5 týdnů dovolené
závodní stravování/zaměstnanec hradí 26,– Kč, pitný režim
penzijní připojištění, věrnostní odměna
kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem
ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy
kurzy NJ + další odborné vzdělávání

DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: Brigomat.cz s.r.o.
LOKALITA: Boskovice
  • ID INZERATU: 2113773
  • VLOŽENO: 09.01.2017
  • ZOBRAZENO: 35

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓