Informace o pracovním místě

Předpoklady pro pozici
• SŠ nebo VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření)
• praxe na obdobné pozici výhodou
• komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka nutná
• profesionální jednání ve styku s obchodními partnery

Náplň práce
• tvorba a implementace nákupní strategie spol. včetně řízení dodavatelů
• zodpovídá za nákupní marketing
• aktivní vyhledávání nových dodavatelů
• organizace výběrových řízení na dodavatele
• vyjednávání o cenách s dodavateli
• komunikace s dodavateli a mateřskou společností
• kompletní zodpovědnost za nákup materiálu pro přímou výrobu
• pravidelný reporting a analýzy vedení společnosti
• vedení 3 členného teamu

Nabízíme:
• práci v české, stabilní a prosperující firmě
• práci na hlavní pracovní poměr
• odměny odpovídající pracovním výsledkům
• vnitrofiremní vzdělávání
• práci v příjemném kolektivu
• závodní stravování

K prvotnímu kontaktu požadujeme životopisy nebo je zasílejte na e-mail:

Pracoviště: Blansko, Blansko
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓