Informace o pracovním místě

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Máte zkušenosti jako mistr ve výrobě?

Dokážete vést tým lidí a znáte procesy z výrobních společností?

Pak neváhejte, protože nabízíme pracovní pozici, která je nejspíš přímo pro Vás.

Náplň práce:

- zajištění veškerých údržbářských prací strojů a zařízení ve slévárně se skupináři a elektrikáři,

- řízení údržbářské práce,

- zajištění náhradních dílů dle potřeby provozů,

- kontrola výrobních procesů,

- vedení technické dokumentace strojů a zařízení,

- podílení se na optimalizaci výrobních procesů

- kontrola plnění výroby a úkolů na svěřených pracovištích

Požadujeme:

- technické vzdělání podmínkou

- zkušenost s vedením týmu

- zkušenosti ze slévárenské společnosti výhodou

- výborné organizační schopnosti

- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

- ochota řešit složité problémy ve výrobě

- odborná kvalifikace dle nařízení vlády č. 194/2022

Nabízíme:

- prostředí slévárny s tradicí

- odborný profesní rozvoj

- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti

Zaměstnanecké výhody:

- příspěvek na stravování, výborná domácí kuchyně

- příspěvek zaměstnavatele na penzijní spoření

První kontakt osobně, telefonicky na č. - Petra Šamalíková nebo mailem

Pracoviště: Blansko, Blansko
Datum nástupu: 12.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...