Informace o pracovním místě

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- seřízení výrobní a balící linky v potravinářském závodě
- provozní opravy a pravidelná údržba výrobních strojů a zařízení
- provádění výrobních a technologických operací na základě výrobního plánu
- evidence plánované údržby
Požadavky:
- pečlivost, technické schopnosti, samostatnost, dodržování správné hygienické praxe
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost, zodpovědnost a pracovitost
- zkušenosti z pozice seřizovač / údržbář výhodou
- nekuřák

Nabízíme:
termín nástupu dohodou - možno i od 1.9.2024
- perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 30-ti letou historií
- velmi dobré mzdové ohodnocení dle praxe
- práce v čistém prostředí potravinářského provozu
- práce na plný úvazek v jednosměnném provoze, výjimečně dvousměnném
- přátelský kolektiv
-zaškolení na pozici

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování,
možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Pracoviště: Soběslav, Soběslav
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 29 000 - 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.