Informace o pracovním místě

Hledáme
Grafika/čku s možností Home office
Náplň práce
Tvorba designů produktů, firemních katalogů a akčních letáků
Nabízíme
Kreativní práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práci na živnostenský list nebo HPP
Firemní notebook vybavený grafickými programy
Práci z pohodlí domova
Flexibilní pracovní dobu
Příjemný kolektiv
Požadujeme
Zkušenosti na obdobné pozici
Znalost práce na počítači (především grafických programů)
Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost
Estetické cítění
Cit pro design
Platové podmínky
Nástupní plat činí 30 500 Kč hrubého za měsíc. Po zapracování garantujeme zvýšení platu.
Kontakt
Simona Jedličková
Telefon:

Kontakt:
Telefon:

Pracoviště: Planá nad Lužnicí, Planá nad Lužnic...
Datum nástupu: 11.03.2024
Mzda: 30 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...