Nabízíme: flexibilní a odborně zajímavá práce ve škole, odborné zázemí a metodické vedení, možnost dalšího vzdělávání, kreativní práce s dětmi, úvazek plný 40 hodin/20 hodin přímé pedag. činnosti - nebo dle dohody, mimořádné odměny, příjemné prostředí moderně vybavené školy.
Požadujeme: VŠ v oboru speciální pedagogiky, praxe na dané pozici výhodou, organizační schopnosti a ochota učit se, důslednost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: práce se žáky s PO, metodické vedení asistentů pedagoga, komunikace se ŠPZ, vypracování zpráv pro ŠP, jednání s rodiči, pedagogicko-psychologické poradenství žákům, rodičům a zaměstnancům školy.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP.
Kontakt: e-mailem nebo tel. Mgr. Křížková Louženská,.

Pracoviště: Vodňany, Vodňany
Datum nástupu: 01.01.2024
Mzda: 32 820 - 42 780 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...