Informace o pracovním místě

1. Výklad textu, popřípadě učební látky a individuální práce s dětmi a žáky nebo studenty podle stanovených vzdělávacích programů a pokynů. Rutinní pedagogická činnost podle přesného usměrnění. Uplatnění najde u pedagogů zaměřených na výklad a osvojení konkrétních úzkých znalostí a postupů, např. specifické části učiva, okruhu znalostí, určité zručnosti a dovednosti. může se vyskytovat v rámci vzdělávacího programu, předmětu nebo učební látky, např. ovládání určitého stroje, specifické technologie apod. Druhá část najde uplatnění u asistentů pedagoga, kteří provádějí nejjednodušší výchovnou a vzdělávací asistenční činnost s jednotlivými dětmi, žáky nebo studenty, a to ve škole nebo školském zařízení i mimo něj.
2. Nezbytná pomoc žákům při sebeobsluze a pohybu během vyučování a při akcích pořádaných školou mimo místo, kde škola v souladu se zápisem do školského rejstříku uskutečňuje vzdělávání nebo školské služby (viz. Vyhláška 27/2016, §5, odst.d)
Požadujeme : minimálně úplné střední odborné vzdělání, ukončené studium pro asistenty pedagoga a praxi v oblasti práce se žáky se středním a těžkým MP

Kontakt: telefonicky, Mgr. Vácová, e-mail:

Pracoviště: Strakonice, Strakonice
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 9 875 - 13 045 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské
ID inzerátu: 4609669   Vloženo: 02.06.2024
<< zpět maskot

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓