Pro naše Centrum duševního zdraví ve Strakonicích hledáme novou posilu do rozšiřujícího se týmu na pozici psychiatr i na zkrácený úvazek.
Co požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství
- specializace v oboru psychiatrie - minimálně atestace 1. stupně
- zájem o práci s cílovou skupinou SMI v domácím prostředí
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- ochotu se vzdělávat
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
- uživatelskou znalost práce s počítačem
- kombinace ambulantní a terénní práce
Náplň práce:
- Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
- Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci
- Prace v týmu (s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně)
- Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou

Co nabízíme:
- náborový příspěvek 100.000 Kč vyplacený po zkušební době
- příspěvek na ubytování ve výši 10.000 Kč měsíčně
- 25 dní dovolené
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- plný/ zkrácený úvazek
- práci v motivovaném multidisciplinárním týmu
- služební notebook a mobilní telefon
- možnost dalšího vzdělávání
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování (e-stravenka)

Kontakt: Mgr. Rédlová v PO-PÁ 8:00 - 16:00 hodin č. tel., e-mail:

Pracoviště: Strakonice, Strakonice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 80 000 - 100 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓