Informace o pracovním místě

1) Náplň práce

- vybavení, registrace a řízení 3 sociálních služeb (chráněné bydlení, pečovatelská služba, sociálně aktivizační služby)

- nastavení podpůrných procesů v organizaci

- tvorba a aktualizace metodických materiálů sociálních služeb

- vedení týmu pracovníků

- finanční řízení, zajištění dalších dotačních aj. zdrojů

- přímá práce s klienty

- rozvoj organizace dle požadavků zřizovatele a potřeb klientů, občanů

2) Informace o pracovní pozici

- nástup možný od června 2024

- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti změna na neurčito

- zkušební doba 6 měsíců

- místo výkonu práce - Čestice 122

- finanční ohodnocení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce

- platové zařazení - 12 platová třída

- možnost postupného přiznání osobního příplatku

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní pojištění

- flexibilní pracovní doba

3) Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání - preference oboru sociální práce a politika

- velmi dobré řídící, organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti

- koncepční a analytické myšlení

- orientace v oblasti působení a zaměření organizace

- minimálně 3 roky praxe v sociálních službách

- minimálně 2 roky praxe v managementu a vedení týmu

- znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb

- orientace v problematice financování a finančního řízení neziskových organizací

- samostatnost, rozhodnost a časová flexibilita

- aktivní spolupráce se zřizovatelem

- dobrá znalost práce s výpočetní technikou - především MS Office

- občanská a morální bezúhonnost

- zdravotní způsobilost k výkonu práce na pozici, která je předmětem výběrového řízení

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

4) Součást písemné přihlášky k výběrovému řízení:

- strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadních zaměstnání a praxe, kontaktní adresa a telefon

- motivační dopis

- ověřená kopie dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání

- výpis z rejstříku trestů (ne starší tří měsíců) - originál, příp. ověřená kopie

- souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, případně žádost o navrácení poskytnutých dokladů

- datum a podpis uchazeče

5) Náležitosti přihlášky:

- jméno, příjmení, titul, datum narození, místo trvalého pobytu, případně adresa pro doručování, e-mail, ID datové schránky, mobilní telefonický kontakt, datum a podpis.

6) Podání přihlášky:

- Přihlášky s přílohami doručte nejpozději do 15.5.2024 do 13.00 hodin prostřednictvím poštovní či jiné přepravy nebo osobně na adresu:

Úřad městyse Čestice

Čestice 1

387 19 Čestice

Obálku označte slovy Výběrové řízení - neotvírat.

Přihláška doručená po stanoveném termínu bude uchazeči vrácena bez dalšího projednání.

V případě dotazů se obracejte na starostu - Jana Zábranského, email:

mob.,

Starosta si vyhrazuje přijmout do výběrového řízení i zájemce, kteří dosáhli alespoň vyššího odborného vzdělání nebo středního vzdělání s maturitou a mají praxi v obdobných příspěvkových organizacích, a to pro případ, že nebude z objektivních důvodů možné obsadit funkci uchazečem, který dosáhl vysokoškolského vzdělání potřebného pro 12. platovou třídu.

Starosta si dále vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení v jeho průběhu, tedy od jeho vyhlášení kdykoli, a to bez udání důvodu.

Pracoviště: Čestice, Čestice
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 31 880 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓