Informace o pracovním místě

Náplň práce

> Koordinace vývoje, výstavby a uvedení do provozu fotovoltaických (FV) projektů

> Nákup stavebního materiálu, logistika a organizace na stavbě

> Řízení subdodavatelů na stavbách

> Příprava a vyhodnocení zadávací dokumentace

> Administrativní činnosti

> Dohled na kvalitu a dodržování bezpečnosti

> Vyplňování zpráv o průběhu a stavu projektu

Požadujeme

>VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání technického zaměření a min.

3 let zkušeností s projektovým řízením ve stavebnictví nebo energetice

> Dobré organizační a vyjednávací schopnosti.

> Znalost práce s Microsoft Office.

> Zkušenost s prací v programech pro návrh FV systémů (např. PV-Syst)

výhodou

> Výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové práce

> Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

>zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu

>Motivující finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem

>skvělé kolegy

>zázemí prosperující společnosti

>pružnou pracovní dobu

>pravidelné firemní akce

>možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu

>smlouvu na dobu neurčitou, možnost práce na IČ

>notebook, mobilní telefon

Kontakt: Tesař David, tel.:, e-mail:

Pracoviště: Malovice, Malovice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓