Informace o pracovním místě

Náplň práce:
Budeš součástí týmu technologů, Tvým úkolem bude zpracovávat konstrukční a technologické výkresy - pracujeme v Solidworksu, budeš se podílet na technologické přípavě strojírenské výroby, navrhovat přípravky a budeš vymýšlet optimální konstrukční řešení nových výrobků - výběr vhodných materiálů, polotovarů.
Budeš se starat o technickou dokumentaci, provádět rozbory pracovních postupů a kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů.
Dále budeš sledovat a vyhodnocovat nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu
Požadujeme:
VŠ/SŠ strojírenského směru, angličtina/ italština výhodou, praxe výhodou,
Znalost SAP výhodou, znalost práce s Autodesk programy (CAD, Solidworks, Invertor)
Znalost technologického průběhu výroby, technologie třískového obrábění
Znalost programování strojů, FMEA a CPK výhodou
U cizinců požadujeme znalost češtiny
Nabízíme:
Příspěvek na penzijko
Dovolenou delší o 1 týden
Každý den teplý oběd za 30 Kč
Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč
Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu
Příspěvek na dopravu
Pololetní prémie
Pozice je vhodná i pro absolventy. Uvedená nabízená mzda je pro absolventy.
Výše nástupní mzdy se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.:, e-mail: 7-14 hod

Pracoviště: Protivín, Protivín
Datum nástupu: 30.01.2024
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓