Informace o pracovním místě

Co vás čeká:

Budeš dohlížet, řídit a motivovat tým skladníků

Budeš komunikovat s oddělením objednávek (B2B, B2C) a měnit objednávky na expediční příkazy

Budeš spolupracovat s oddělením příjmu zboží a koordinovat závozy z externích skladů, rozvozy objednávek osobních odběrů

Budeš koordinovat nakládky svozových aut a kontrolovat kapacitu plnění denních objemů

Budeš řešit drobné technické problémy spojené s expedicí ve spolupráci s IT a vedoucím skladu

Budeš komunikovat s dopravci ohledně reklamací a vratek

Budeš kontrolovat dodržování BOZP a kontrolovat technický stav skladu a manipulační techniky

Budeš kontrolovat kvalitu připraveného zboží

Vaší výhodou bude:

Znalost systému SOFIX nebo jiného MRP systému

Znalost práce se čtečkou čárových kódů

Co Vám nesmí chybět?

Máš řidičský průkaz B a ideálně dokážeš řídit dodávku do 3,5t

Umíš obsluhovat VZV a elektrický paletový vozík pro občasnou výpomoc ve skladu a převozy zboží

Již máš nějakou zkušenost s prací ve skladu / logistice.

Máš zkušenost s vedením týmu

Máš dobré komunikační, organizační a orientační schopnosti

Základní obslužnost MS Office

Jsi pozitivní a energický

Máš ukončené středoškolské vzdělání

Stravenky

Sleva na produkty

Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušenosti)

Perspektivní práci na HPP s možností prodloužení na dobu neurčitou

4 týdny dovolené

Pružnou pracovní dobu a práci v jednosměnné provozu s volnými víkendy

Další zaměstnanecké benefity

První kontakt: Pazderníková Iva Ing., tel.:, e-mail:

Pracoviště: Písek, Písek
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓