Informace o pracovním místě

Požadavky:

- vzdělání ÚSO s chutí učit se novým věcem,

- komunikativnost, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost,

- trestní bezúhonnost,

- ochota občasné práce v neděli

Náplň práce:

- přejímka, pořízování a zpracování objednávek v PC od odběretelů a klíčových zákazníků,

- správa dodacích listů,

- denní telefonická komunikace se zákazníky, obchodními zástupci a manažery klíčových zákazníků

- zpracování vratek, storen, oprav

- kompletace objednávek apod.

Zaměstnanecké výhody: Možnost zvýhodněného nákupu firemních produktů, motivační odměny, dotované závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, odměny za životní jubilea a další zaměstnanecké výhody dle interních předpisů.

Pracovní doba: 1 směna 7:00 - 15:30 hod., 1x za 3 týdny práce v neděli

Nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní smlouva na dobu neurčitou.

První kontakt: Hana Benešová / Ladislava Kovářová, tel.: / (Po - Pá 8:00 -14:00 hod.), e-mail:

Pracoviště: Písek, Písek
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 23 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓