Informace o pracovním místě

Co vás čeká
Příprava a realizace jednotlivých sales promo kampaní a vyhodnocování jejich výsledků
Spolupráce s marketingovým týmem ke zlepšení výsledků navrhovaných promo kampaní
Adaptace marketingových plánů s cílem maximalizovat podporu prodeje produktů
Strategie cen a online obchodování s cílem zvýšit výkon všech prodejních kanálů
Pravidelná aktualizace produktového portfolia, sledování chování zákazníků, vyhodnocování prodejních akcí
Co Vám nesmí chybět?
Znalost marketingu, obchodu a podpory prodeje
Orientace v problematice e-commerce
oVelmi dobré komunikační dovednosti, asertivita a schopnost stanovit si priority
Očekáváme parťáka, který s námi někam posune, nebude se bát výzev a půjde "do toho" s námi naplno
Vaší výhodou bude:
Zkušenosti v oblasti marketingu pro e-shop

Za Vaši práci Vám nabízíme:
Stravenky
Sleva na produkty
Odpovídající motivující platové ohodnocení
Stabilní zázemí úspěšné české společnost s dlouholetou tradicí
Plně hrazené kurzy anglického jazyka během pracovní doby.
Zaměstnání na dobu neurčitou
4 týdny dovolené
Pružnou pracovní dobu
Další zaměstnanecké benefity
První kontakt: Pazderníková Iva Ing., tel.:, e-mail:

Pracoviště: Písek, Písek
Datum nástupu: 04.04.2024
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓