Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- příprava zboží podle objednávek zákazníků v expedici masa
- příjem suroviny z výroby - kontrola množství a jakosti
- manipulace s přepavkami se surovinou nad 15 kg!!!!
- zpracování dodacích listů v PC
- vážení suroviny na podlahové váze
- expedice přes kontrolní váhu
- příprava inventur apod.
Požadavky:
- praxe v oboru maso-uzeniny vítána
- znalost SAP výhodou
- trestní bezúhonnost, organizační schopnosti, spolehlivost, zkušenosti s vedením lidí
- ochota pracovat na noční směny
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
Nabízíme: možnost zvýhodněného nákupu firemních produktů, motivační odměny, dotované závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, odměny za životní jubilea a další zaměstnanecké výhody dle interních předpisů.
Kontakt: Hana Benešová / Ladislava Kovářová, tel. /Po - Pá 8.00 - 14.00 hod.), e-mail: - nechodit osobně.

Pracoviště: Písek, Písek
Datum nástupu: 01.12.2023
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)