Informace o pracovním místě

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (7:30 -15:00)
Náplň práce:
o Kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností).
o Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti.
o Sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace.
o Zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část)...
o Pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci.
o Zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby.
o Návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednotlivé práce.

Požadujeme:
o SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ.
o ŘP B, znalost práce na PC.
o Zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace.
o Výhodou znalosti stavebních technologíí a postupů při realizaci dopravních a vodohospodářských staveb.
o Technické myšlení, práce v rozpočtovém programu.
o Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:
o Zajímavé mzdové ohodnocení: základní mzda dle praxe a zkušeností + motivační systém odměňování (osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků vzniklých při výstavbě svěřených zakázek).
o Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou s nástupem dle dohody, pracoviště v Třeboni.
o Systém benefitů: Dovolená 25 dní, služební telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům, příspěvek na stravování/cestovné, zajištění školení, příspěvek na členství v komoře ČKAIT, dárkové balíčky.

Pracoviště: Třeboň, Třeboň
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.