Informace o pracovním místě

Co Vás čeká?

Provádění různých druhů masáží (lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy), včetně klasické masáže.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

Dokončené SŠ vzdělání.

Kvalifikaci v oboru masér – osvědčení Masér pro sportovní a rekondiční masáž mimo oblast zdravotnictví (kurz akreditovaný MŠMT ČR).

Příjemné jednání a vystupování.

Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:

Certifikáty pro tyto masáže – lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy. Doplnění chybějících kurzů je možné domluvit individuálně.

Praxi v oboru.

Základní znalost NJ.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.

Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a délky praxe v oboru.

5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.

Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.

Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Pracoviště: Třeboň, Třeboň
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 700 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓