Informace o pracovním místě

CO VÁS ČEKÁ

Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně

Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců

Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí

Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec

Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/ darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek…)

NABÍZÍME:

Zaměstnání na 0,5 úvazku v Jindřichově Hradci za 16.000 Kč na měsíc

Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova

Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném kolektivu rozvíjející se Charity

Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání

Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci

POŽADUJEME

min SŠ vzdělání , trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Řidičský průkaz typu B

Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)

Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti

Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost

Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami

Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či

sociálních služeb výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na

email: Vybraní uchazeči budou pozváni k

osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned. Více informací na tel.:.

Pracoviště: Jindřichův Hradec, Jindřichův Hrade...
Datum nástupu: 26.02.2024
Mzda: 16 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓