Obsluha kovacího lisu - NÁSTUP IHNED

Do firmy působící v automotive přijmeme pracovníka na obsluhu kovacího lisu (m/ž). Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- obsluha lisu pro kování kovových polotovarů

- manipulace s výrobním a režijním materiálem

- kontrola kvality

- při zaškolování práce se pod dohledem zkušeného kolegy

- 3 směnný provoz

Požadujeme

- min SOU technického směru nebo odpovídající praxi

- manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme

- mzda 133-136 Kč/hod

- příplatek za práci o víkendu - SO 25%, NE 50%

- příplatek za práci ve svátek 135 %-

- osobní prémie: 0 – 20 %,

- příplatky za: odpolední 6,50 Kč/hod, noční 20 Kč/

- příspěvek na stravování 45Kč,za víkend a noční směnu stravenka 85Kč

- péče koordinátorky

Pracoviště: Dačice, Dačice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 26 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Manuvia, a. s., organizační složka
Zadavatel: Alena Boháčová
Lokalita: Dačice
Zavolat: Zobrazit kontakt 778764340
Manuvia, a. s., organizační složka
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)