Informace o pracovním místě

KONTAKT E-MAILEM (zaslat životopis)
Náplň práce:
• konstrukce jednoúčelových strojů, robotických buněk
• konstrukce a inovace regenerační vany pro psy
• tvorba kompletní technické dokumentace (3D modely, výkresy, kusovníky, pneumatická schémata)
• podpora výroby (úprava designu součástí již vyráběných strojů, účast při montáži)
Požadujeme:
• Min. SŠ/SPŠ vzdělání
• Znalost konstrukčních výpočtů (pohony, mechanika, dimenzování strojních součástí apod.)
• Znalost 3D modelování (Solid Egde, Solid Works výhodou)
• Znalost pneumatických komponent
• Orientace v problematice stavby jednoúčelových strojů, robotických pracovišť
• Znalost výrobních technologií – technologičnost konstrukce
• Chuť učit se novým věcem a přicházet věcem na kloub
• Samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, loajálnost
• Řidičský průkaz skupiny B
• Výhodou cizí jazyk – angličtina/němčina
• Výhodou znalost senzoriky
Nabízíme: dovolená až 5 týdnů, stravenky, příjemný kolektiv

Pracoviště: Dačice, Dačice
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.