Informace o pracovním místě

Náplň práce:
Poskytování činností registrované soc. služby - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dle z.o sociálních službách). Přímá práce s uživateli služby obvykle ve věku 6 - 18 let. Jedná se o činnosti: zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity, pracovně výchovná činnost s dětmi, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, zajištění podmínek pro přiměřené vzdělávání, aktivity umožňující lepší orientaci ve vztazích odehrávajících se ve společenském prostředí, socioterapeutické činnosti, jejichž poskytování vede k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování osob, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Práce je vykonávána pod vedením sociální pracovnice.

Požadujeme:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- pozitivní vztah k dětem a mládeži
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
- ochota učit se nové věci
- absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (ochota si jej dodělat do roka od nástupu)

Nabízíme
- práci v rozsahu 0,5 úvazku (20 hod/týden - 4 hodiny/denně) - (pracovní doba od 13:00 hod do 17:00hod.)
- mzda po zapracování 13.000 Kč, + os. ohodnocení + 2 ročně prémie
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
- kvalitní a spolupracující tým
- možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: České Velenice
Předpokládaný nástup: květen nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: (Předmět emailu: "výběrové řízení NZDM "). Bližší informace na tel: p. Nová

Pracoviště: České Velenice, České Velenice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 13 000 - 15 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓