Pro naši prodejnu Trefa Velešín hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí prodejny.

Pracovní náplň
Plná odpovědnost za plynulý chod prodejny. Zajištění dodržování veškerých hygienických, interních a bezpečnostních předpisů, včetně personální zodpovědnosti a vedení zaměstnanců. Běžné provozní činnosti: objednávky a přejímka zboží, slevy a odpisy zboží, doplňování zboží, inventarizace ...

Požadujeme

* prozákaznický přístup
* orientaci na plnění stanovených cílů
* zkušenost s řízením maloobchodní prodejny potravin min. 2 roky
* zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců

Nabízíme

* zajímavou práci ve stabilní české společnosti
* výhodné platové podmínky
* firemní benefity:
- roční prémie dle dosažených výsledků
- 20% příplatek za práci o víkendu
- stravenky v hodnotě 140 Kč
- zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
- možnost dalšího kariérního růstu
- vzdělávací kurzy a školení
- možnost čerpání studijního volna v rozsahu 5 dnů
- příspěvek na volnočasové aktivity 5000 Kč
- příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 2500 Kč
- příspěvek na letní tábory Vašich dětí 2500 Kč
- rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)
- možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny

Pracoviště: Budějovická 400, Velešín
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Zadavatel: Pavel Vojta
Lokalita: Velešín
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)