Informace o pracovním místě

Hlavní náplň práce

Vychystávání a kompletace zakázek, prodej stavebního a truhlářského řeziva včetně příslušenství. Každodenní komunikace se stálými i novými zákazníky. Příjem a uložení zboží ve skladu. Vystavování dokladů (prodejky, faktury, dodací listy, atd.). Dle potřeby rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Požadujeme

praxi na VZV, řidičský průkaz na VZV výhodou

základní znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office výhodou)

řidičský průkaz sk. BE, řidičský průkaz sk. C výhodou

základní znalost práce na PC

zkušenost se stavebními dřevomateriály vítána

spolehlivost a pracovitost

dobrou fyzickou zdatnost

dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- jednosměnný provoz s volnými víkendy

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na stravování

- neomezený mobilní tarif

Kontakt telefonicky nebo emailem.

Pracoviště: Kájov, Kájov
Datum nástupu: 09.04.2024
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓