Informace o pracovním místě

Doba zaměstnání: dle dohody.
Náplň práce: odpovědnost za kalibraci měřidel; evidence měřidel a zařízení, dodržování kalibračních lhůt; vytváření a aktualizace metrologických norem; zodpovědnost za správné používání měřících zařízení (školení zaměstnanců); kontrolní měření strojírenských výrobků
Požadujeme: ŠŠ vzdělání; vzdělání či praxe v oboru velkou výhodou; praxe ve strojírenství podmínkou; znalost čtení výkresové dokumentace; uživatelská znalost MS Office; přesnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: , e-mail: Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Pracoviště: Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓