Náplň práce: samostatná obsluha portálového kovoobráběcího centra; správné seřízení CNC- Heidenhain (Fanuc) a výroba; kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), praxe na obdobné pozici nutná, znalost čtení technických výkresů, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Minimální stupeň vzdělání: SOU v technickém oboru.
Doba zaměstnání: dle dohody.
Mzdové rozpětí: od 40.000 - do 60.000 Kč měsíc (podle zkušeností).
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: , e-mail: Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou- předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu.

Pracoviště: Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou
Datum nástupu: 05.04.2024
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.