Správce DAT s MS Excel (m/ž)

Pro našeho klienta se sídlem v okrese České Budějovice hledáme šikovného a pečlivého kolegu/kolegyni, který/á ovládá velmi dobře Excel.

Společnost hodně pracuje s daty. Mají několik rutinních úloh, které se denně nebo týdně opakují a vyžadují ruční zpracování adresních souborů předání dat, úpravy a obohacování dat o další údaje.

Pracovní náplň
-práce se zákaznickými databázemi, předávaní dat
-úprava a provázání dat
-spolupráce napříč firmou

Požadujeme

-pokročilá znalost Excelu (budete pracovat s většími databázemi)
-angličtina - B2 (komunikace se zákazníky ze zahraničí jak ústně tak písemně)
-pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

- home office - práci je po zaučení možnost vykonávat částečně i z domova
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity

Pracoviště: Kněžská 18, České Budějovice
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Michaela Chuchelová
Lokalita: České Budějovice
Zavolat: Zobrazit kontakt 735192501
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)