Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: přímá práce s uživateli pečovatelské služby; pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně; komplexní péče o domácnost uživatelů; rozvoz a donáška obědů; ranní/odpolední směny
Požadujeme: znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (výhodou); řidičský průkaz skupiny B (podmínkou - aktivní řidič); způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost; absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách (výhodou); dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost; fyzickou i psychickou zdatnost; vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti; schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: smysluplnou práci na plný úvazek; nástupní mzdu od 24 200 tis. Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; zázemí stabilní společnosti; 5 týdnů dovolené; možnost dalšího vzdělávání; nástup dohodou
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, nebo volejte na tel. číslo:; Bližší informace o pozici Ing. Ivana Fenclová, tel..

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 03.05.2024
Mzda: 24 200 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)