Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: vyvrtávání, frézování, závitování dílců (rámy, konzoly, desky) dle technické dokumentace.
Požadujeme: znalost práce na horizontální vyvrtávačce- řízení Heidenhain TNC 530; znalost dělového vrtání výhodou; znalost měřidel (posuvka, mikrometr); čtení výkresové dokumentace; práci se strojnickými tabulkami.
Vzdělání: střední odborné (obor mechanik-seřizovač, frézař, obráběč kovů apod.).
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Další specifikace: zodpovědnost za odvedou práci ; spolehlivost, flexibilita, samostatnost; loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky vč. sytému odměn.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.
Kontaktní osoba: Blanka Novotná
- tel.,; e-mail

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 16.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)