Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.

Popis pracovní pozice:

- přímá terénní sociální práce s osobami bez domova a v krizi - vyhledávání a kontaktování osob bez domova, sociální poradenství, doprovody na úřady apod., práce v kanceláři

Požadované dovednosti:

- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi)

- znalost SQSS a individuálního plánování

- orientace v sociální sféře

- práce s PC (word, excel atd.)

- schopnost orientace v administrativě

- řidičský průkaz sk. B výhodou

- trestní bezúhonnost

- schopnost práce v týmu

- vysoké pracovní nasazení

- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování

Nabízíme:

- smysluplnou práci na 0,8 úvazek (32 hod. / týden)

- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

- pružnou pracovní dobu

- dovolená 5 týdnů

- 2 dny sick days

- nástupní mzdu 24 640 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn

- možnost dalšího vzdělávání a podporu osobnostního růstu

- zázemí stabilní organizace, práce v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: České Budějovice

Nástup: dle dohody

Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis vedoucí na e-mail: bližší informace na tel. .

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 24 640 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...