Českobudějovická strojírenská firma JOSA s.r.o., otevírá pozici Svářeč MAG - junior obsluha svařovacího robota. Nabízíme stabilní práci v jednosměnném provozu v Českých Budějovicích, příjemné pracovní prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 13. plat, velmi dobré mzdové ohodnocení a řadu dalších benefitů.

Náplň práce

- obsluha MAG svařovacího robota

- drobné zámečnické práce

- vazačské práce

Požadujeme

- praxi na pozici svářeče nebo čerstvý svářecí průkaz a chuť se učit

- základní orientaci ve výkresové dokumentaci

- dodržování pravidel bezpečnosti práce

- spolehlivost

Nabízíme

- zaškolení na moderním robotizovaném svařovacím pracovišti

- jednosměnný provoz - pracovní doba 6:30 - 15:00

- stabilní práci v přátelském kolektivu

- smlouvu na dobu neurčitou

- 5 týdnů dovolené, 13. mzdu

- velmi dobré finanční ohodnocení, prémie

- dotovanou firemní jídelnu

- bezúročné finanční zálohy

- příspěvek na penzijní / životní připojištění

- dobrovolné přesčasy a časovou flexibilitu

- kvalitní strojní a BOZP vybavení

- 3 páry týdně praného pracovního oblečení Lindström

- firemní akce (vánoční posezení, motokáry, lázně Bad Sole Felsen,...)

- možnost profesního růstu v rámci firmy

- snadnou dopravní dostupnost v rámci ČB

Pracoviště: Karla Uhlíře 42, České Budějovice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JOSA s.r.o.
Zadavatel: Ing. Vladimír Sova
Lokalita: České Budějovice
Zavolat: Zobrazit kontakt 602155211
JOSA s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...