Pracovní náplň: Shromažďování podkladů pro zpracování mezd zaměstnanců; Komplexní zpracování podkladů pro výpočet mezd ve stanovených termínech včetně vedení mzdové agendy zaměstnanců; Vyhotovení evidenčních listů důchodového pojištění, potvrzení o zdanitelných příjmech, roční zúčtování daně ze mzdy; Zajišťování průběžných kontrol výpočtů mezd.

Požadujeme: Min. středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru; Praxe ve mzdovém účetnictví min. 3 roky podmínkou; Znalost pracovně právních předpisů; Uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel); Komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost; Znalost AJ min. na úrovni A2 výhodou.

Nabízíme: Práci v přátelském kolektivu; Zajímavou práci s možností profesního rozvoje;

Perspektivu zaměstnání,

Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu (www.jcu.cz).

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Mzda: při nástupu 35 000 Kč po zapracování 37 000 Kč.

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením

„Mzdová/mzdový účetní“ zašlete na e-mail: do 13. 5. 2024.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 11.04.2024
Mzda: 35 000 - 37 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓