Hledáme motivovaného adepta/ku se zájmem o půdní procesy pro práci v laboratoři i v terénu. Náplň práce se vztahuje k půdní organické hmotě, půdní biologii a chemii.

Náplň práce:

- fyzikální a chemické analýzy půd, obsluha plynového chromatografu

- účast na terénních odběrech vzorků

- zakládání a udržování laboratorních experimentů

- vyhodnocení a zpracování dat na PC (Microsoft Office), dokumentace prací v laboratoři

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání; praxe je výhodou, ale ne podmínkou

- organizační dovednosti, spolehlivost a smysl pro odpovědnost

- angličtina na komunikativní úrovni

- schopnost práce v týmu a efektivní organizování času

- řidičský průkaz skupiny B

- znalosti práce na PC (Microsoft Office)

V anglickém jazyce zašlete motivační dopis a CV zahrnující souhrn vzdělání a dosavadních pracovních zkušeností na email

Nástup dle dohody na plný úvazek (po domluvě možnost zkráceného úvazku). Pracovní poměr je na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: zajímavou práci vytvářející nové výzvy; inspirativní a motivující pracovní prostředí v mezinárodním týmu; přátelskou pracovní atmosféru; zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity ze sociálního fondu)

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)