Informace o pracovním místě

Požadované dovednosti a znalosti:
- zkušenosti s hrubými stavbami, základovými deskami, s prací se sádrokartonem, vnitřními omítkami, štuky, zateplovacími systémy, fasádními omítkami
- řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů,
- samostatnost a ochota se učit,
- spolehlivost a pečlivost.
Náplň práce:
- zednické práce stavebních konstrukcí a úpravy vnitřních i vnějších povrchů.
- základy staveb a rozměření nosných i vnitřních nenosných zdí a příček.
- obkládání a dláždění vnitřních i vnějších ploch.
- betonování plotových sloupků a montáž plotových systémů.
Pracovní doba:
7:00 - 15:30
Zam. výhody: Příspěvek na oběd, možnost předčasného čerpání výplaty, nadstandardní výdělek dle odvedené práce, po 3 měsících smlouva na dobu neurčitou, zaměstnanecká sleva na myčku a čištění interiérů, využití dílny pro opravu vlastního vozu.
Kontakt telefonicky (8:00 - 16:00 hod.) e-mailem nebo osobně na adrese Hlinská 457/2a, České Budějovice

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 26.03.2024
Mzda: 34 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓