Informace o pracovním místě

místo výkonu práce: Biskupská 131, České Budějovice

požadavky: minimálně úplné středoškolské vzdělání, míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti, seniorní pragmatická vyzrálost a efektivita, velmi dobré znalosti v oblasti Java-based backend systémů a ideálně i JS-based frontendových řešení, samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků. znalost anglického jazyka na úrovni B2

náplň práce: SW vývoj komplexních, business-critical, inhouse rešení, kterými ročně proteče cca 1 mld Kč; integrace s širokou škálou externích systémů. adaptace stávajících řešení na moderní technologie

zaměstnanecké výhody: stravenky, sicks day, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, multisport karta, příspěvek do cafeterie

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.

Pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
Datum nástupu: 08.09.2022
Mzda: 52 000 - 70 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.