Nástrojař ve výrobě frézování, soustružení, vrtání, broušení - Německo Kronach

Tintschl AG >>

Tintschl AG je společnost zabývající vlastní výrobou a personálními službami.

Náplň práce:
- Montážní práce, opracování výrobků
- Nastavení stroje pro výrobu
- Práce s nástroji – fréza, soustruh, vrtačka, bruska
- Leštění
- Kontrola kvality

Požadujeme

- Technické vzdělání ideálně nástrojař, zámečník a pod.
- Praxe ve výrobě obrábění výrobků, montáž
- Umět pracovat s frézou, soustruhem, vrtačkou, bruskou
- Znalost německého jazyka na komunikatnivní úrovni

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání
- Plat dohodou
- Třísměnný provoz

Datum nástupu: Ihned
Mzda: 12 - 18 Kč/měs.
Počet míst: 2
Inzerent: Firma
Jazyk: Němčina - Pokročilý
Firma: Tintschl AG
Zadavatel: Iveta Suchánková
Lokalita: Německo
Telefon: zobrazit telefon 776285880
Tintschl AG
ID inzerátu: 3142715Vloženo: 11.01.2019

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓