Kontakty pro inzerenty

Časté dotazy

• Je inzerce opravdu zdarma?

Ano, inzerce standardních nabídek práce i brigád u nás je (a vždy také bude) zcela zdarma a to v počtu 2 brigád za měsíc a 2 nabídek práce za měsíc na 1 IČO. Počty inzerátů zdarma vidíte ve svém účtu pod modrým tlačítkem vložit práci zdarma. Za standardní nabídky považujeme drtivou většinu nabídek (běžné, typické práce).

Nespadají sem pouze inzeráty typu - obchodní zástupce, pojišťovací agent, callcentra, hostesky a promotéři, dotazování na ulici apod. (obecně méně oblíbené práce, často za provizi z prodeje, viz dále). Tyto inzeráty je možné zveřejnit pouze za poplatek.

 

• Zapomněl/a jsem heslo ke svému účtu, nemůžu se přihlásit

Nové heslo si můžete vygenerovat > zde <. Informace k obnově Vám přijdou na email. Pokud jste již přihlášení v účtu, tak v levém menu klikněte na nastavení účtu - změnit heslo a zadejte nové heslo.

• Chci více odpovědí na inzeráty, potřebuji rychle pracovníky

Nejefektivnější způsob je inzerát zvýhodnit, tj. umístit STÁLE na přední místa (Topovaný inzerát, přednostní řazení). Inzeráty mají několikrát více zobrazení i odpovědí a garantovaný počet odpovědí. Je možné si objednat jednorázové topování či balíček kreditů (na více topování, cenově výhodnější). Více informací najdete > zde <, viz Topování - zvýraznění inzerátů.

• Chci u Vás inzerovat, jak si zaregistruji firmu?

Klikněte v hlavičce stránky na políčko Hledám zaměstnance a postupujte dle instrukcí. Nebo rovnou klikněte na odkaz: https://www.fajnsprava.cz/registrace.html zadejte Váš email, IČO a pokračujte dle instrukcí

V případě nenalezení odpovědi ve výše uvedených dotazech kontaktujte naši zákaznickou infolinku: