Informace o pracovním místě

Hledáme kurýry na rozvoz zakázek po Jihlavě
Nabízíme ti férový přístup a spousty zákazníků.
Spolupráce na živnostenský list nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
Vhodná práce i pro ženy

Náplň práce:

Vyzvednutí zakázky a následné doručení s donáškou až ke dveřím.
vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti.

Požadujeme

Požadujeme:

Spolupráci s tvým vlastním prostředkem (auto, kolo) na živnostenský list ( ŽL ) nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
- slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
časovou flexibilitu.
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Férové platové ohodnocení až 65 Kč za každou doručenou objednávku.
Sazba se může lišit dle formy spolupráce (ŽL , DPP )
Veškerá dýška do vaší kapsy.
Rozvoz od 8:00 do 22:00 ( od pondělí až neděle )
Plánování směn je možné v pravidelných obědových nebo večeřových špičkách.
- máme stanovený minimální počet směn které u nás musíte týdně odjezdit ( 4 směny )
- čím více máte odpracovaných směn, tím lepší přístup k dostupným směnám na další týden budete mít.
- dlouhodobá spolupráce.
- Mzda se vyplácí měsíčně.

Částečný úvazek, Brigáda.

Plat: 0 Kč - 30 000,00Kč (měsíčně)

Pracoviště: Jihlava, Jihlava
Termín brigády: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 10
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OSVČ, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Firma: Lukáš Vavruša
Zadavatel: Kyliánová Natálie
Lokalita: Jihlava

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓