Do pražské O2 areny u metra Českomoravská hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na pomocné práce - mytí nádobí - do kuchyně.

To nejdůležitější je mít zápal a chuť. Všechno ostatní se dá naučit.

NÁPLŇ PRÁCE:

-Mytí špinavého nádobí
-Obsluha myčky
- Hrubá příprava pro kuchaře
- Čištění a krájení zeleniny
- Další pomocné práce na kuchyni

PRACOVNÍ DOBA:

Denní i noční směny dle domluvy.

BĚHEM MS V HOKEJI 8.-26.5.:

Za určitý počet odpracovaných dní bonusy navíc až 20%!

Požadujeme

- Fyzicky zdatného člověka. Budete zvedat např. hrnce a reky s talíři
- Věk minimálně 18 let
- Pozitivního, přátelského a týmového kolegu
- Zodpovědného, dochvilného, čistotného a samostatného člověka s chutí do práce

Nabízíme

- 150 - 170 Kč/h
- Příplatky za víkend a noční směny 10%, příplatky za státní svátek 100%
- Smlouvu na dohodu
- Možnost časové flexibility u plánování pracovních směn
- Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace
- Kvalitní zázemí a pracovní nástroje
- Být součástí unikátního projektu
- Respektujeme individuální potřeby - naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství

Pracoviště: O2 arena, Českomoravská 17a, Praha ...
Termín brigády: 08.05.2024 - 28.05.2024
Mzda: 150 - 170 Kč/hod.
Počet míst: 15 - 20
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OSVČ, Důchodce
Firma: Lidé a Příležitosti s.r.o.
Zadavatel: Martina Farková
Lokalita: Praha 9
Zavolat: Zobrazit kontakt 777645771
Lidé a Příležitosti s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓