Jsi komunikativní? Baví tě kosmetika? Staň se součástí našeho týmu! Na naše pop up plochy s kosmetickým sortimentem značky MAVUE (eau de parfum, skin care) hledáme milé a usměvavé slečny, které hledají dlouhodobou brigádu.

V případě zájmu zašlete životopis s fotografií.

Náplň práce:

= poradenství a prodej
= práce s finanční hotovostí, platebními terminály a pokladnou
= jednoduchá administrativa
= drobný úklid pracovního místa

Požadujeme

= minimální věk 16 let
= časová flexibilita (2 - 3 směny týdně)
= komunikativnost
= jazyková znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
= příjemné vystupování
= zodpovědný přístup

Nabízíme

= každodenní výplata až 200 Kč/h + bonusy
= možnost práce na směny (dopolední, odpolední, víkendové)
= firemní benefity, teambuildingy
= možnost profesního růstu

Pracoviště: Praha, Praha
Termín brigády: Ihned
Mzda: 150 - 200 Kč/hod.
Počet míst: 5
Vhodné i pro: Absolventi
Firma: MAVUE PARIS s.r.o.
Zadavatel: Kristýna Hloušková
Lokalita: Praha 9
MAVUE PARIS s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.