Hledáme několik spolehlivých brigádníků do skladu s malými součástkami do aut na noční směny. Práce je vhodná pro muže.

Náplň práce: manipulace s autodíly (filtry, těsnění, motorové díly apod.), vyskladňování a naskladňování zboží, kompletace objednávek, manipulace se čtečkou

Směny: neděle - čtvrtek 22:00 - 06:30 (při zaučování je nutnost odchodit týden ranní a týden odpolední poté už je možnost nočních stálých směn)

Místo práce: Praha-Stodůlky

Požadujeme

- Plnoletost
- Pečlivost a spolehlivost
- Možnost docházet alespoň 3x v týdnu
- Čistý výpis z rejstříku trestů
- Zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- Fixní odměnu 135 Kč/hod + bonusy ( až 27Kč/hod.)
- Výplatu zasíláme jednou týdně na účet
- Dlouhodobou spolupráci
- Smlouvu na DPP

Pracoviště: Praha, Praha 5
Termín brigády: Ihned
Mzda: 135 - 162 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Firma: PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Zadavatel: PROPLUSCO Česká Republika
Lokalita: Praha 5
PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓