Do mladého, rychle se rozvíjejícího týmu rozvozové pizzerie hledáme pizzaře/ku.

Náplň práce: příprava pizzy, doplňovaní zboží, příprava surovin, přebíraní zboží od dodavatelů, úklid provozovny

V případě ambicí na manažera pobočky : plánování směn, objednávky surovin, trénink a rozvoj zaměstnanců, zodpovědnost za chod, čistotu a výsledky pobočky.

Předchozí praxe není nutná, rádi vás vše naučíme.

Provozovny: Praha 5 - Zličín, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Libuš, Praha 10 - Malešice

Požadujeme

spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, časovou flexibilitu.

Nabízíme

✓Práci v mladé, rychle rostoucí firmě

✓ Práci na DPP/IČO s možností HPP při oboustranné spokojenosti (záleží jen na Vás, jak rychle Vám to půjde) a zájmu o HPP

✓ Po zaučení (opět záleží jen na Vás) (1-3 měsíce) 25 - 35 tisíc čistého + možnost bonusů dle Vaší výkonnosti a šikovnosti

✓ Kariérní růst a manažerský trénink pro ambiciózní nadšence s možností vést vlastní pobočku ( mzda 40 - 50 tisíc čistého + bonusy) nebo si otevřít vlastní.

✓ Férové jednání a přátelský kolektiv

✓ Skvělou pizzu zdarma na každé směně

✓ Plánování směn dle vlastních požadavků

Pracoviště: Praha, Praha
Termín brigády: Ihned
Mzda: 130 - 150 Kč/hod.
Počet míst: 10
Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Firma: Rolling dough s.r.o.
Zadavatel: Daniel Suchánek
Lokalita: Praha 4
Zavolat: Zobrazit kontakt 733338990
Rolling dough s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓