Pro pracoviště v Přerově, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vrátný/Strážný - pár směn v měsíci, záskoky za dovolené, nemoc či jiné mimořádné události.

Náplň práce:

- Kontrola vozů a kamionů - fyzická zátěž!

- Evidence osob

- Administrativa a práce na PC

- Kontrola materiálu - práce s dokumenty

- Komunikace napříč společností

- Obchůzka - cca 30 min. vnitřní i venkovní prostory za každého počasí!

Směny: 6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00 hod.

Požadujeme

- Čistý výpis z rejstříku trestů

- HPP - zkrácený úvazek

- Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace

- Dobrá fyzická a psychická zdatnost

- Uživatelská znalost PC

- Výhodou bude pokud máte:

- Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"

- Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabízíme

- Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

- Nástup možný IHNED

- Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci

- Kompletní uniforma zdarma

- Příspěvek na reprezentaci

- Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem

- VIP sleva na produkty Datart

- Sleva na divadelní představení

- Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

- Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

!Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce bez omezení pohybového aparátu!

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pracoviště: Komenského 35, Přerov
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 1
Vhodné i pro: OZP
Firma: G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Zadavatel: Markéta Herberová
Lokalita: Přerov
Zavolat: Zobrazit kontakt 724793669
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓