Seřizování a obsluha CNC strojů 170/hod. - Olomouc

Informace o pracovním místě

Hledáte stabilní práci v automobilovém průmyslu?
Chcete se podílet na výrobě nových součástek? Nevadí Vám nepřetržitý provoz provoz?
Jste manuálně zruční a šikovní ? Pak hledáme právě Vás !! Ozvěte se nám.

Pracovní náplň:
Seřizování a obsluha CNC strojů.
Kontrola strojírenským měřením - rozměry výrobků.
Přehled o nástrojích o upínání obrobků.
Znalost programování CNC obráběcích strojů výhodou.
Udržovat pracoviště v pořádku.

Požadujeme

Aktuálně hledáme pro posílení týmu pracovníka na seřizovače a obsluhu z CNC strojů.
Ukončené SŠ/SOU strojírenského směru.
Praxe na obdobné pozici, oceníme logické myšlení a manuální zručnost.
Důslednost, samostatnost.
Spolehlivost, zájem o práci, zodpovědný přístup.
Docházka dle plánu směn, dochvilnost, spolehlivost.
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, 12ti hod. směny, krátký a dlouhý týden.
Plnoletost 18. a více let.pro muže i ženy.
Jedná se o stálou práci, ne nárazovou brigádu.

Nabízíme

Smlouva na DPP s možností postupu na HPP. Jedná se o stálou práci ne nárazovou brigádu.
Mzda 170/ hod.
Stabilní dlouhodobé uplatnění. Dlouhodobá spolupráce.
Odměny dle kvalifikace a odvedené práce, příplatky za víkendy, svátky, noční směny.
Přátelský kolektiv.
Firemní pracovní oblečení.
Krátký dlouhý týden 12ti hodinové směny, nepřetržitý provoz.
Nástup nástup ihned
Prosím přiložte svůj CV životopis.

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Termín brigády: Ihned
Mzda: 160 - 170 Kč/hod.
Počet míst: 10
Firma: Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Zadavatel: Zdeňka Konečná
Lokalita: Olomouc
Zavolat: Zobrazit kontakt 724743780
Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Ukázat na mapě

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)