Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování a péči o zboží.

Časový rozsah práce: 40 hodin týdně (6:00 - 16:30), pondělí až čtvrtek. Pátek a víkendy volno

Místo výkonu práce: Opava a okolí

Náplň práce: Smart Team - úprava planogramů a péče o zboží

Odměna: 145,- Kč/hod + bonusy za docházku

Nástup: Dle domluvy

Požadujeme

- flexibilitu
- komunikativnost
- týmová spolupráce
- spolehlivost za plnění zadaných úkolů
- zodpovědnost
- pravidelná docházka
- komunikaci přes email + tel.

Nabízíme

- prostředí silné stabilní společnost (bonusy za práci a docházku)
- pravidelnou odměnu
- DPP
- dlouhodobou spolupráci

Pracoviště: Opava, Opava
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: 145 Kč/hod.
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OZP, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Firma: RH Advisory, s.r.o.
Zadavatel: Jiří Háva
Lokalita: Opava
Zavolat: Zobrazit kontakt 739605118

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!